JarTSW napisał(a):

Tyle, że on już tyle nigdzie nie dostanie.
U nas max 500k... ;-)
|
chyba max 300k ... co do Kowalczyka, to ja bym byl za... od czasów Mijailovicia nie mielismy szarpiacego bocznego i to tak dobrze technicznie...o Milinkoviciu nie mowie bo sie napalilem i jak nie przyjdzie to bedzie mi przykro