Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26735
Stary 29.06.2010, 17:22
Markus napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Makinwa nie był wartościowym zawodnikiem, Wisła nie miałaby konkurencji w postaci Larisy. Grekom i innym klubom Serie A opłaca/opłacało się go sprowadzić, a Wiśle nie? Oni widzą tu okazje i szansę na świetny ruch, a Wisła ma nie widzieć i inwestować w kolejnych Ćwielongów, Łobodzińskich, Kirmów etc.? Zastanówcie się odrobinę, o czym piszecie. Szczególnie, że nie wiecie, na ile nasz klub może sobie obecnie pozwolić finansowo.

Jest też rzeczą oczywistą, że pensje muszą w naszym klubie iść w górę, jeśli chcemy mieć w klubie dużo lepszych zawodników, których w Europie będzie stać na coś więcej niż regularne kompromitacje z zespołami pokroju Lewadi, Victori G., Valerengi, czy Dinama Tbilisi.

Legii opłaca się wydawać bardzo duże jak na naszą ligę pieniądze, nam też. Dla nas to również jest konieczność.
Widzę, że przynajmniej jedna osoba się ze mną zgadza Respekt
Odpowiedz cytując