|
wersja pesymistyczna - rozmowy z trzema zawodnikami upadły i nic z tego nie będzie (proszę was...)
wersja optymistyczna - rozmowy z dwoma pozostałymi zakończyły się sukcesem i wszystkich poznamy jutro, pojutrze, albo w piątek xD
wyluzujcie trochę
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..."
|