Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 29.06.2010, 15:41
Ja i tak mam wrażenie że Przyrowski przez cały poprzedni sezon miał wakacje, jego chęci do bronienia były wręcz gigantyczne... Słaby bramkarz, co pokazał właśnie poprzedni sezon, jedzie na łatce "wiecznego talentu" i tyle. Jak ja się cieszę że Kazimierskiego już u nas nie ma.
Odpowiedz cytując