|
Ja i tak mam wrażenie że Przyrowski przez cały poprzedni sezon miał wakacje, jego chęci do bronienia były wręcz gigantyczne... Słaby bramkarz, co pokazał właśnie poprzedni sezon, jedzie na łatce "wiecznego talentu" i tyle. Jak ja się cieszę że Kazimierskiego już u nas nie ma.
|