Jagul napisał(a):

|
Była mowa, że w tym tygodniu zostaną sfinalizowane rozmowy. Dzisiaj wtorek, a 90% ludzi sra w gacie. Trochę cierpliwości.
|
Właśnie to samo pisałem.Miał być dzisiaj Milinković.Nie ma oficjalnego potwierdzenia to od razu piszecie "już pewnie nic z tego nie będzie:(".Może jutro chcą przedstawić kogoś jeszcze co

Spokojnie
