Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2609
Stary 29.06.2010, 15:29
hey Panowie mam pytanko:

Jutro chlopaki graja z Dynamo, z tego co wiem nastepny sparing mialby w sobote za Hapoelem. Chcialbym na ten sparing pojechac i narobic troche fotek ale na naszej stronce jakos tego meczyku nie ma, jednak sie nie odbedzie?

Odpowiedz cytując