Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg
Offline
#
2609
29.06.2010, 15:29
hey Panowie mam pytanko:
Jutro chlopaki graja z Dynamo, z tego co wiem nastepny sparing mialby w sobote za Hapoelem. Chcialbym na ten sparing pojechac i narobic troche fotek ale na naszej stronce jakos tego meczyku nie ma, jednak sie nie odbedzie?
koker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koker
Znajdź inne posty napisane przez koker