Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wislak35
Member
Od: 07.2006
Offline
#
26695
29.06.2010, 15:20
gdyby nie rozmawiali to już było by info ze Milinkovic jest w Wisle...to chyba logiczne? oj boje sie że może nic z tego nie wyjść :\
Wislak35
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak35
Znajdź inne posty napisane przez Wislak35