Wyświetl pojedynczy post
Wislak35
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26695
Stary 29.06.2010, 15:20
gdyby nie rozmawiali to już było by info ze Milinkovic jest w Wisle...to chyba logiczne? oj boje sie że może nic z tego nie wyjść :\
Odpowiedz cytując