Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
nt5
Member
Od: 06.2006
Offline
#
26694
29.06.2010, 15:19
Cytat:
Visla iz Krakova četiri godine nije bila šampion, a u želji da povrate primat u poljskom fudbalu uprava kluba je baš aktivna u prelaznom roku.
Z tego co pamiętam, to rok temu byliśmy mistrzem
nt5
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nt5
Znajdź inne posty napisane przez nt5