Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26684
Stary 29.06.2010, 14:53
Cytat:
Nie byłbym taki pewny tej kasy z Uche. Nie wiem jak do tego zapisu o 30% ma się to że Uche podpisał już z Almerią nowy kontrakt (rok, czy tam pół roku temu). Hiszpanie pewnie będą się upierać żeby nam nic nie dawać.
No własnie mowilem ze
Cytat:
teraz chyba nic, jakby odszedl zima to by byla spora sumka.
Zycie, obejdziemy sie bez tej kaski a nawet jakby byla to i tak by nie poszla na transfery
Powód: zgubilem "O"
Ostatnio edytowane przez Chlopek123 : 29.06.2010 o godz. 14:53.
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !


Odpowiedz cytując