Cytat:
|
Nie byłbym taki pewny tej kasy z Uche. Nie wiem jak do tego zapisu o 30% ma się to że Uche podpisał już z Almerią nowy kontrakt (rok, czy tam pół roku temu). Hiszpanie pewnie będą się upierać żeby nam nic nie dawać.
|
No własnie mowilem ze
Cytat:
|
teraz chyba nic, jakby odszedl zima to by byla spora sumka.
|
Zycie, obejdziemy sie bez tej kaski a nawet jakby byla to i tak by nie poszla na transfery
