Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26681
Stary 29.06.2010, 14:45
androclus napisał(a):Wyświetl post
Za Uche mamy 30%, czyli jakieś 1,5 mln do naszej kasy. Będą kolejne transferki!!!!
Wystarczy że zrealizujemy te planowane i będzie dobrze. A kase z transferu Uche napewno będzie jak zagospodarować.
Odpowiedz cytując