Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
androclus
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
26680
29.06.2010, 14:42
Za Uche mamy 30%, czyli jakieś 1,5 mln do naszej kasy. Będą kolejne transferki!!!!
androclus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do androclus
Znajdź inne posty napisane przez androclus