Wyświetl pojedynczy post
Szali
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2574
Stary 29.06.2010, 14:09
QuaRiS napisał(a):Wyświetl post
Kupie t-shirt - Unia Tarnów

Wiem, że są na forum Tarnowskiego klubu, ale tam nie ma rejestracji...
Zagadaj do tego gościa - http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=19456.
Na pewno nie pożałujesz
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Odpowiedz cytując