|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka
Offline
|
#2574

29.06.2010, 14:09
|
QuaRiS napisał(a): 
Kupie t-shirt - Unia Tarnów
Wiem, że są na forum Tarnowskiego klubu, ale tam nie ma rejestracji...
|
Zagadaj do tego gościa - http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=19456.
Na pewno nie pożałujesz 
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
|
|