Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26674
Stary 29.06.2010, 14:08
Chlopek123 napisał(a):Wyświetl post
teraz chyba nic, jakby odszedl zima to by byla spora sumka.
Czemu niby nic? oczywiście ze Wisła dostanie to zapis z klubem wiec od tego nie ma ucieczki.
Odpowiedz cytując