wolfy napisał(a):

A tu mamy po raz kolejny psucia demokracji przez PO. Tusk postanowił poprawić marne wyniki Bronka w jednostkach wojskowych. Czy jest jeszcze jakieś dno, do którego się nie zniżą?
Ale chamówa...
|
Nie widzę różnicy między tym a nagłej zmianie postkomuny na lewice i ciepłe zdanie o Oleksym

tu i tu dno..