Panowie taka rada, jeśli mieszkacie w terenach rolniczych to na pewno w pobliżu są Punkty skupów owoców. Popytajcie kierowników czy nie chcieliby pomocników do załadunku towarów. Dwie godziny roboty, a kasa wpadnie. O lepszej kondycji fizycznej nie wspomnę
