Marcinklon napisał(a):

|
a tak na serio to się zastanawiam ile tu już żyłek pękło podczas gorącego okresu transferowego w tym temacie, czy te podniety są ogólnopolskie, wróżbici i tarociści tylko u nas czy to wszędzie tak jest pytam bez napinki bo niektórzy siedzą na innych forach
|
Wszędzie tak jest .... a gdzieniegdzie nawet gorzej ...