wojti11795 napisał(a):

|
Kontrakt możesz podpisać pół roku wcześniej niz kończy ci się kontrakt. Było tak np. z Gargułą
|
Zgadza się. Ale prezentacja nie może się odbyć przed wygaśnięciem obowiązującego kontraktu. Tak jak to miało miejsce z Gargułą. Wrzucili tylko komunikat.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ula_podpisana/
Po co mają podawać taką informację, jak mogą zwołać dzień później konferencję i zaprezentować zawodnika w koszulce z gwiazdą na piersi?
Poza tym... co za problem wyluzować i poczekać na oficjalne info, zamiast biegać po 6 portalach na zmianę klikając F5 i licząc, że ktoś tam puści jakieś mega info. TWSD jest na tyle porządną marką, że wytarczy jak dwa razy dziennie sobie wejdziecie na wislakrakow.com i zobaczycie co sie dzieje...