Wyświetl pojedynczy post
nt5
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6442
Stary 29.06.2010, 13:14
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
Kontrakt możesz podpisać pół roku wcześniej niz kończy ci się kontrakt. Było tak np. z Gargułą
Zgadza się. Ale prezentacja nie może się odbyć przed wygaśnięciem obowiązującego kontraktu. Tak jak to miało miejsce z Gargułą. Wrzucili tylko komunikat.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ula_podpisana/

Po co mają podawać taką informację, jak mogą zwołać dzień później konferencję i zaprezentować zawodnika w koszulce z gwiazdą na piersi?

Poza tym... co za problem wyluzować i poczekać na oficjalne info, zamiast biegać po 6 portalach na zmianę klikając F5 i licząc, że ktoś tam puści jakieś mega info. TWSD jest na tyle porządną marką, że wytarczy jak dwa razy dziennie sobie wejdziecie na wislakrakow.com i zobaczycie co sie dzieje...
Odpowiedz cytując