|
Naprawdę wyluzujcie Kirm tez miał być mega gwiazdą a nią nie jest. Może być dobry ale wcale nie musi, lepiej się nie napalać a zobaczyć spokojnie na żywo co potrafi bo z youtuba to i Łobodziński wygląda niesamowicie a taki Żuraw może spokojnie grać w Realu.
Oczywiście też bardzo liczę, że będzie to świetny transfer ale lepiej poczekać bo osobiście pewnie nikt nie widział jak gra a youtube to tylko youtube.
|