ardianek napisał(a):

|
zbymak, jest dzis tak konferencja?
|
Była planowana ale to wszystko sie zmienia.Wczoraj negocjowali z innymi zawodnikami mozliwe ze doszli do porozumienia i np.jutro zrobią konferencje i polaczą te sprawy. Dziś czy jutro co za róznica?