Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6434
Stary 29.06.2010, 12:40
ardianek napisał(a):Wyświetl post
zbymak, jest dzis tak konferencja?
Była planowana ale to wszystko sie zmienia.Wczoraj negocjowali z innymi zawodnikami mozliwe ze doszli do porozumienia i np.jutro zrobią konferencje i polaczą te sprawy. Dziś czy jutro co za róznica?
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.06.2010 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując