|
Senior Member
Offline
|
#2608

29.06.2010, 12:39
|
Cytat:
Punktualnie o 9:30 wszyscy piłkarze Białej Gwiazdy zebrali się w szatni, aby omówić z trenerem Kasperczakiem elementy treningu. Chwilę później pojawili się na boisku treningowym tuż u podnóża hotelu.
Wśród ćwiczących był oczywiście Maciej Żurawski, niestety zabrakło trzech innych zawodników. Na siłownie udali się: Rafał Boguski, Łukasz Garguła oraz Marcelo. Pierwszych dwóch na pewno zobaczymy na popołudniowym treningu, gorzej wygląda sytuacja Brazylijczyka, który narzeka na drobny uraz i trudno wyrokować, kiedy będzie gotowy wziąć udział w pełnym treningu.
|
wiecej http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przed_skwarem/
|
|