Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11281
Stary 29.06.2010, 12:30
Ja mam takie pytanie, czy te miejsca przypadkiem tez nie mają ograniczonego pola widzenia przez tą betonową barierke?




foto. SKWK

moze to złudzenie optyczne, ale jak ci co tam usiądą spojrzą w lewo, to raczej mało zobaczą..
Ostatnio edytowane przez ewcia : 29.06.2010 o godz. 14:07.
Odpowiedz cytując