Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6431
Stary 29.06.2010, 12:14
zordon napisał(a):Wyświetl post
Mały jest chyba naszym najlepszym piłkarzem w pojedynkach 1na1. Moim zdaniem wystawianie go na środku ataku to rezygnowanie z jego największych walorów: nie ma warunków fizycznych aby przyjmować piłkę tyłem do bramki, z dwójką rosłych stoperów na plecach. Najlepiej ustawić go na skrzydle, gdzie podobnie jak Messi w Barcelonie ma miejsce by przyjąć piłkę, rozpędzić się, kiwnąć, zejść do środka na strzał bądź wyjść po linii na pozycję na wrzutkę. Trzeba tylko popracować nad jego dośrodkowaniami. No i oczywiście mentalnością, bo to machanie łapami i darcie się na kolegów jest w przypadku tak młodego i niedoświadczonego piłkarzyny zupełnie nie na miejscu
Jak transfery wypalą to Mały moze usiąsć na ławce.Tak chciałem zobaczyć jak opieprza Zurawia a moze i Makinwe ze zle graja
Odpowiedz cytując