|
Skoro nie ogłoszono do teraz info o konferencji to oznacza, że jej nie będzie w dniu dzisiejszym dlatego trzeba poczekać w następnych dniach może będzie transfer bez konfy, różnie to bywa. Ale radziłbym się tak nie napalać, bo różnie to bywało Nurkovic czekał na stacji na podpisanie kontraktu, Braz był w Krakowie itp. niekoniecznie musi nam się udać transfer Milinkovicia, może zabraknąć tego milimetra co zresztą tak jak w piłce oznacza, że nie ma bramki/ transferu. Jeżeli nie będzie informacji z oficjalnej o transferze to niestety nie będzie go tak naprawdę ;]
|