Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6428
Stary 29.06.2010, 11:53
arti napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Maly jest najlepszy dla drużyny w ataku albo jako podwieszony. Tak gral jesienia i bylo dobrze - gole, rozegrania z Pawlem... Wiosna na skrzydle to juz nie bylo to i... nie bedzie bo Maly jest moim zdaniem za wolny na skrzydlo - malo komu jest w stanie uciec, wrzutka tez nie rewelacyjna.
Mały jest najszybszym naszym piłkarzem a przynajmniej jednym z najszybszych . Przynajmniej ostatnio miał najlepsze wyniki szybkościowe w drużynie z tego co wiem. To że wiosną grał słabiej można zwalić na jego słabszą formę i powiedzmy sobie szczerze czasem brak umiejętności ale do jego szybkości nic mieć nie możemy bo pod tym względem jest dobrze.
Odpowiedz cytując