Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
Od: 01.2010
Offline
#
6423
29.06.2010, 11:09
miejmy nadzieje ze tak
) nie ma co karmić W i O
) bo te portale wszystko psuja
) trzeba czekać...
endriu133
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do endriu133
Znajdź inne posty napisane przez endriu133