Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6420
Stary 29.06.2010, 10:58
oj będą jaja jak nie przyjdzie ten Serb wszyscy się na palili ja tez ale jak nie wypali to miazga będzie... trochę nie chce mi się wieżyc ze przyjdzie do pl. jak naprawdę jest taki dobry to Niemcy by już go dawno wyczaili;> i tego się boje
Odpowiedz cytując