Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
Od: 01.2010
Offline
#
6420
29.06.2010, 10:58
oj będą jaja jak nie przyjdzie ten Serb wszyscy się na palili ja tez
ale jak nie wypali to miazga będzie... trochę nie chce mi się wieżyc ze przyjdzie do pl. jak naprawdę jest taki dobry to Niemcy by już go dawno wyczaili;> i tego się boje
endriu133
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do endriu133
Znajdź inne posty napisane przez endriu133