Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26638
Stary 29.06.2010, 10:25
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Ale mnie wkurza takie coś, na tym tsw.coś tam napisali juz że jest Milinokovic. Co chwile piszą, że juz jest. Juz jest, już idzie, już jest w drzwiach, juz na schodach...To jacyś 13 latkowie prowadzą ten portal? Dlatego lubię czytać wislakrakow.com bo widać, że info na stronce jest wyważone i pisane z głową...
Włącznie z wizytą w ubikacji na pięć minut
Odpowiedz cytując