|
Ale mnie wkurza takie coś, na tym tsw.coś tam napisali juz że jest Milinokovic. Co chwile piszą, że juz jest. Juz jest, już idzie, już jest w drzwiach, juz na schodach...To jacyś 13 latkowie prowadzą ten portal? Dlatego lubię czytać wislakrakow.com bo widać, że info na stronce jest wyważone i pisane z głową...
Ostatnio edytowane przez rafal777 : 29.06.2010 o godz. 10:23.
|