Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26633
Stary 29.06.2010, 10:00
fialo napisał(a):Wyświetl post
Boże święty, załamałem się. Załamałem się, widząc poziom dziennikarstwa sportowego w Polsce. To że ono jest beznadziejne wiedizałem od dawna. Ale teraz to wp i PS osiągnęły absolutne dno. Marko Milinković ma kontrakt do czerwca 2011. A co zrobiły PS z wp ? Powiedzieli sobie - o, nie wiemy kiedy mu się kończy kontrakt, może Wisła weźmie go za darmo, co tam wejdźmy na transferszita i sprawdźmy kiedy mu się kończy. 5 minut poźniej - o, w czerwcu 2010 - no to jedziemy artykuł Milinković za darmo w Wiśle. Gówno prawda. Dziennikarstwo w Polsce to dno, dno i jeszcze raz dno. Polega na metodzie control c, control v. Masakra, nie wierzę w żadne ich słowo. Nie ma co w ogóle brać pod uwagę ich opinii trzeba kierować się wiadomościami z wiślackich stron i od osób bardziej kumatych w sprawach klubowych, a nie czerpać wiedzę od dziennikarzyn, które naprawde nie mają żadnych innych, nowych, informacji. Przykre jest tylko to, że ludzie to czytają i im wierzą.
Oczywiście że dziennikarstwo w Polsce to dno, a poziom dziennikarzy to dno dna, więc co się po nich spodziewać. Codziennie mamy tego dowody wystarczy popatrzeć co się tutaj działo na temat transferów, u nas była cisza długa i szeroka, nikt nic nie mówił od czasu do czasu się jakieś info na forum pojawiało , to potem wielkie artykuły na głównych portalach że przyszedł ten czy tamten... zawsze tak jest , śledzą nasze forum jako wiarygodne źródło informacji bo chcą być pierwsi, a kończy się nieraz tym że poprostu walą babole i tyle. Większej wagi do nich nie ma co przywiązywać.

Co do trasferów to jeśli Marko Milinković z nami podpisze kontrakt, to będzie świetne wzmocnienie, i oby nie ostatnie, wszak wiadomo że na jednym się skończyć nie może. Potrzebny jeszcze napastnik jakiś perspektywiczny w wieku 20-23 lata noi obrońcy środkowy i prawy.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując