|
Senior Member
Offline
|
|
Działacze Wisły Kraków ostro pracowali w ostatnich tygodniach i teraz przyszedł czas na zbieranie plonów. Dziś graczem Wisły został Maciej Żurawski, który ma z Pawłem Brożkiem stworzyć najlepszy duet napastników w polskiej lidze. Jest to świetny ruch sportowy i marketingowy. Jednak to nie koniec dobrych wieści.
We wtorek do Białej Gwiazdy dołączy przynajmniej jeden piłkarz, a może i dwóch. Dziś w Krakowie przechodzili testy medycznie i czekają na nich uzgodnione umowy, które trzeba podpisać. Nie będziemy podawać personaliów, bo konkurencja nie śpi i umowy nie zostały jeszcze oficjalnie podpisane. Nie ma co się jednak czarować i jutro kibice będą mieć kolejne świetnie wieści. Dodamy tylko, że są do gracze zagraniczni i można wiązać z nimi duże nadzieje.
Wisła się zbroi i to na poważnie.
Możemy już dziś powiedzieć, że jednym z tych piłkarzy jest Marko Milinković, który przeszedł wczoraj pozytywnie testy medyczne. Klub podpisze z nim kontrakt 4 lub 5 letni, a suma transferu wyniesie około 400 - 500 tysięcy euro. Dostaliśmy informacje, że piłkarz ma jeszcze ważny kontrakt, ale klubu się dogadały. Jednak nie ma paniki, bo piłkarz będzie w Wiśle, a najwyżej nasz klub zaoszczędzi troszkę euro Transfer jest już dograny w 100%, bo kluby się dogadały, a piłkarz uzgodnił swoje warunki kontraktowe. Klub powinien dziś oficjalnie to potwierdzić, ale nie można wykluczyć przełożenia sprawy na jutro by zaprezentować kibicom i dziennikarzom więcej nowych piłkarzy Wisły Kraków
ciekawe czy prawda
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
|
|