Wyświetl pojedynczy post
Kamil19885
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26631
Stary 29.06.2010, 09:58
Nie chce narzekać ale statystyki Kirma były dużo lepsze jak do nas przychodził, cena była podobna no i Kirm grał (i gra) w dorosłej reprezentacji Słowenii. Nie wychwalałbym tak tego Milinkovicia, bo może być to samo co z Kirmem, czyli solidne granie na poziomie Łobo.
Odpowiedz cytując