Incognito2192 napisał(a):

|
Liga cypryjska jest dużo bardziej wymagająca od naszej, jeśli nie zauważyłeś. My się cofamy, oni idą do przodu.
|
Sama liga nie, czołowe zespoły tak. Przecież tam do średniaków ligi idą odpady z naszej ligi, które się nie łapią do średniaków naszej ekstraklasy...Co innego czołowe zespoły, postawili na starszych zawodników dość wysokiej klasy, będących u schyłku swojej kariery i na tym bardzo dobrze wyszli, zresztą tam też prym wiodą piłkarze niegdyś najlepsi w Polsce jak Żewłakow, Kosowski, czy Żurawski.