maci0s, ale wiesz, już nie chodzi o to, tylko o to, że jednak informacje na w-o nie są wyssane z palca jak niektórzy tu twierdzą i znajdują swoje potwierdzenie w rzeczywistości.
właśnie, wie ktoś jak to jest z jego kontraktem? na oficjalnej stronie jego klubu, jak już ktoś tu podał, go w składzie nie ma..
