klubus napisał(a):

To, że wp.pl i PS mają złe informacje. Wyobrażasz sobie, że Wisła kupuje zawodnika, a tak naprawdę dzień później może go mieć za darmo? Chyba się pytają menedżera przed kupnem piłkarza do kiedy ma kontrakt.
Bo nie wyobrażam sobie, żeby zawodnik nie był zaklepany przez inny klub w styczniu.