Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
26620
29.06.2010, 09:24
Jedni piszą, że trzeba za niego zapłacić. Inni piszą, że wygasa mu kontakt.
Trzeba czekać na oficjalny komunikat klubu...
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168