kolend napisał(a):

Czyli taki Diaz ;>? 
czyli na jakiej pozycji on w końcu gra? to zawodnik ofensywny czy niekoniecznie?
|
tak to jest zawodnik ofensywny ale równocześnie wszechstronny
Nie chce nic pochopnie oceniać ale jak będzie grał tak jak jest przedstawiony na tych filmikach to mamy perełke xP