Wyświetl pojedynczy post
klubus
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26615
Stary 29.06.2010, 09:16
kolend napisał(a):Wyświetl post
Czyli taki Diaz ;>?


czyli na jakiej pozycji on w końcu gra? to zawodnik ofensywny czy niekoniecznie?
tak to jest zawodnik ofensywny ale równocześnie wszechstronny

Nie chce nic pochopnie oceniać ale jak będzie grał tak jak jest przedstawiony na tych filmikach to mamy perełke xP
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując