Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26614
Stary 29.06.2010, 09:14
Nie ma co wierzyć zakazanej stronie. Milinković ma kontrakt do czerwca, ale 2011. Zresztą 500k euro to za zawodnika takiej klasy to promocja, wyprzedaż, okazja sezonu itd. Biorąc pod uwagę, że za tyle samo do Legii przeszedł niejaki Srda Knażević, który był przez kibiców Partizana wyśmiewany, połowe sezonu siedział na ławce i który grałby w rezerwach, gdyby Legia się na niego nie połakomiła, to nam Mailiković trafił się jak "6" w totolotka. To będzie gwiazda naszej ligii, znajomy na Słowacji mi mówił, że to piłkarz, który w słowackiej lidze robi co chce. Jego porblem polegał na tym, że grał w słabej drużynie z Koszyc. Rok temu chciał go kupić Slovan, ale Koszyce nie zgodziły się na transfer, żeby nie wzmacniać rywala w lidze. Tak, czy inaczej, ten zawodnik będzie fantastycznym wzmocnieniem i kupując go mamy pewność, że za 2-3 lata sprzedamy go z takim zyskiem, że nawet majstersztyk Bednarza z transferem Marcelo się schowa
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując