Z tego co pamiętam pierwszy o transferze Kirma napisał futbol.pl , ja też mogę napisać kto na pewno w Wiśle nie zagra.

O konferencji dziennikarze byli informowani zapewne rano więc zostali i oni poinformowani
A co do płakania, za długo już tu jestem żeby płakać z powodu transferów, więc wyluzuj ziomisław.
Co do kontraktu pytam, bo jak wiadomo na stronie xxx.de bazuja gazety i portale dlatego pytam się znawców jak dj_ibutti, ten to tylko ripostuje