Wyświetl pojedynczy post
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26612
Stary 29.06.2010, 09:13
Evil_ napisał(a):Wyświetl post
Johnny B:
"czy cos co do tej pory wisla-online przedstawiła potwierdziło się?"

owszem, transfer Alvareza (dzień przed tym, jak wszyscy o tym napisali)
transfer Kirma
testy Vaska
to, że Christian Stuani nie zagra na pewno
i świeże, że wczoraj o 14.30 będzie konferencja na której przedstawiony będzie Żurawski - nikt o tym wcześniej nie pisał
itd...

i przestańcie już wszyscy płakać



swoją drogą, mogę być pewny, że dziś na stronie głównej przeczytamy, że Milinković zasila szeregi naszej drużyny
Z tego co pamiętam pierwszy o transferze Kirma napisał futbol.pl , ja też mogę napisać kto na pewno w Wiśle nie zagra.
O konferencji dziennikarze byli informowani zapewne rano więc zostali i oni poinformowani

A co do płakania, za długo już tu jestem żeby płakać z powodu transferów, więc wyluzuj ziomisław.
Co do kontraktu pytam, bo jak wiadomo na stronie xxx.de bazuja gazety i portale dlatego pytam się znawców jak dj_ibutti, ten to tylko ripostuje
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując