Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tkwm
Member
Od: 05.2010
Offline
#
26603
29.06.2010, 08:58
Milinkoviciovi w środe wygasa kontrakt to po co Wisła miała by a niego płacić 400-500 tys euro?
tkwm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tkwm
Znajdź inne posty napisane przez tkwm