Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26599
Stary 29.06.2010, 08:54
Admir Vladavic dzieki chlopaki hmm... Czyzby jednak bylo nas dzis stac na wyciagniecie zawodnika z mistrza innej (lepszej? ligi) ?

Co i dlaczego zmienilo sie w klubie ? (oczywisie jesli chlopak do nas przyjdzie)
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując