Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26597
Stary 29.06.2010, 08:54
Żuczek napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, spokojnie, jeszcze żadnego Milinkovicia nie zakontraktowaliśmy. Poczekajmy spokojnie na oficjalne wieści, a nie napalajmy sie tutaj, żeby później rozczarowania nie było.
Dokładnie tak. Nie zapominajmy, że Grigorie i Galamaz już podobno siedzieli w samolocie do Krakowa a co z tego wyszło chyba nie trzeba przypominać
Trzeba podchodzić do wszystkich wieści z pewnym dystansem, zwłaszcza jeśli chodzi o informacje podawane przez wisla-online i tego typu podobne strony, które już kilkukrotnie w sprawach transferowych pisały rzeczy, zdawać by się mogło, totalnie wyssane z palca.
Odpowiedz cytując