Żuczek napisał(a):

|
Ludzie, spokojnie, jeszcze żadnego Milinkovicia nie zakontraktowaliśmy. Poczekajmy spokojnie na oficjalne wieści, a nie napalajmy sie tutaj, żeby później rozczarowania nie było.
|
Dokładnie tak. Nie zapominajmy, że Grigorie i Galamaz już podobno siedzieli w samolocie do Krakowa a co z tego wyszło chyba nie trzeba przypominać

Trzeba podchodzić do wszystkich wieści z pewnym dystansem, zwłaszcza jeśli chodzi o informacje podawane przez wisla-online i tego typu podobne strony, które już kilkukrotnie w sprawach transferowych pisały rzeczy, zdawać by się mogło, totalnie wyssane z palca.