Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26589
Stary 29.06.2010, 08:47
Co do chłopców z Bilbao to wydaje mi się że przyjmują też Katalończyków choć do końca nie jestem pewien. Ale chyba narybek tylko z tych dwóch regionów Kraju Basków i Kataloni
Odpowiedz cytując