Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
6408
29.06.2010, 08:38
tomasz_19
napisał(a):
dokładnie mam nadzieję, że u nas pokaże pełnię swoich możliwości, jeżeli nie zeżre go trema (bo nigdy wcześniej nie grał przy takich trybunach
) to mi się wydaje, że polska liga takiego piłkarza nie widziała... u nas pewnie będzie wolnym elektronem nie przystosowanym do jakiejś konkretnej pozycji na boisku... on jest niesamowicie ofensywny.. trzeba będzie to dobrze wykorzystać
super!
Mysle ,że bedzie to dobre wzmocnienie i widać jak bardzo Wisle zalezało na tym graczu.Jesli bedzie mial jeden z najwyzszych kontraktów w zespole to chyba jest dobry?No chyba ,że Makinwa go przebije z zarobkami
zbymak
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez zbymak