Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6408
Stary 29.06.2010, 08:38
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
dokładnie mam nadzieję, że u nas pokaże pełnię swoich możliwości, jeżeli nie zeżre go trema (bo nigdy wcześniej nie grał przy takich trybunach ) to mi się wydaje, że polska liga takiego piłkarza nie widziała... u nas pewnie będzie wolnym elektronem nie przystosowanym do jakiejś konkretnej pozycji na boisku... on jest niesamowicie ofensywny.. trzeba będzie to dobrze wykorzystać super!
Mysle ,że bedzie to dobre wzmocnienie i widać jak bardzo Wisle zalezało na tym graczu.Jesli bedzie mial jeden z najwyzszych kontraktów w zespole to chyba jest dobry?No chyba ,że Makinwa go przebije z zarobkami
Odpowiedz cytując