Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
26583
29.06.2010, 08:31
rikut1906TSW
napisał(a):
gdzieś czytałem że wczoraj byli dwaj nowi zawodnicy w klubie i przechodzili badanie medyczne
dziś podobno maja byc zaprezentowani
Ten Minkovic mi sie bardzo podoba niezły zakup bedzie.
Po 1 podaj źródło informacji.
Po 2 mam nadzieję, że jak już będzie taki niezły to nauczysz się poprawinie pisać jego nazwisko
Reser
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reser
Znajdź inne posty napisane przez Reser