Cytat:
|
"po polowie dwoch stadionow i "ni w piz.... ni w oko" to do siebie nie pasuje !! Do tego koszta takie ze glowa boli.....
|
Koszta, jak już było tu wielokrotnie porównywane, wcale nie są ogromne w porównaniu z innymi stadionami.
De gustibus non est disputandum jak to się mówi, ale zapewniam Cie że jak się przejdziesz na Reymonta, to ten stadion robi ogromne wrażenie. Taka twierdza, potężna, zabudowana, im bliżej zakończenia tym osobiście coraz bardziej mi się podoba.