Wyświetl pojedynczy post
Dzim89
Junior Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26574
Stary 29.06.2010, 02:34
Wiadomo czy jutro odbędzie się konferencja? Bo na forum coś było mowa a nie ma jakiegoś rzetelnego potwierdzenia...

Ja uważam podobnie jak Angmir Heniu nie jest jakimś super trenerem. Uważam ze trener drużyny to jest tak ważna postać że nie powinno się na takiej formacji oszczędzać. Inna myśl szkoleniowa inne granie, chyba mi nie powiecie że Heniu was czymś zaskoczy, czymś nowym, nowoczesną piłką. Już raz chcieliśmy zawojować Europe i się nie udało, więc wątpię że teraz nam się uda. Ale oczywiście w odróżnieniu od Angmir'a w naszej lidze znów będziemy nr.1 ! będziemy królem polowania same przemyślane transfery nie to co Legia, która wydała sporo pieniędzy w błoto. Ale dla nas mistrzostwo to norma i każdy z nas chce europejskich pucharów no nie oszukujmy się. Uważam że duże zainwestowanie w trenera było by bardziej skuteczne niż transfery po 1 mln E. Bo co z tego że będziemy mieli 15 dobrych zawodników... skoro trzeba z nich wycisnąć co się da.
Odpowiedz cytując