Kris54 napisał(a):

|
Wyniki będą w necie we wtorek , jeśli odbiór papierów jest w środę? Jak to działa?
|
Logujesz sie tutaj sie na OKE Kraków w zakładce OBIEG poprzez PESEL i hasło, które powinieneś dostać od wychowawcy. Niestety dzisiaj znalazłem to:
"Wydawanie świadectw dojrzałości i ich odpisów absolwentom odbędzie się 30 czerwca w godzinach ustalonych przez dyrektorów szkół. Począwszy od tego terminu, absolwenci będą mogli sprawdzić w systemie OBIEG uzyskane wyniki punkty wraz z przypomnieniem treści zadań egzaminów pisemnych z poszczególnych przedmiotów. Mogą także zobaczyć swój wynik na tle wyników swojej szkoły, gminy, powiatu i całego województwa."
Także wyniki na na necie będą dopiero 30.