Cytat:
|
34-letni Maciej Żurawski podpisał roczny kontrakt z wicemistrzami Polski. Przez pięć sezonów rozegrał w Celticu Glasgow, Larisie i Omonii Nikozja 116 meczów, zdobył 45 bramek. Żurawski: - Dostałem też inne oferty, ale miałem dość życia na obczyźnie. Rozmowy z Wisłą były szybkie, trwały góra dwa tygodnie.
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,80...obczyznie.html
wypada tylko pogratulować, że praktycznie żadne (z paroma wyjątkami

) informacje nie wypływają z klubu, bo chyba nikt, a tym bardziej żaden dziennikarz, aż do wczorajszego wieczora nie miał pojęcia, że Żurawski cokolwiek kręci z Wisłą.
Mam nadzieję, że to kolejna nieśmiała oznaka szumnie zapowiadanego profesjonalizmu w klubie.