Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26561
Stary 28.06.2010, 22:48
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Czy temat Makinwy w Wiśle jest jeszcze aktualny? W świetle dzisiejszych (popołudnie 28 czerwca) artykułów ze strony Lazio coraz bardziej w to wątpię. Owszem, Włosi oceniają odejście Makinwy na 99 % a na zwolnione przez niego miejsce w limicie graczy spoza UE mają już ze 3 kandydatów. Tyle, że wychodzi na to, iż Grecy z Larissy po prostu Wisłę przelicytowali, i nie jest to żaden kawał. Po prostu Włosi sprzedają temu, kto da więcej:



W wolnym tłumaczeniu, nie dosłownie:
W ostatnich godzinach decyzja została przyspieszona przez Greków z Larissy, którzy następnego dnia [po Polakach] "spalili" [albo inaczej - przebili] konkurencyjną ofertę Wisły Kraków. Klub grecki już przeprowadził "wywiad" odnośnie piłkarza (który wraca w czwartek z wakacji), a pojutrze wysłucha warunków Lotito [ prezesa klubu Lazio], który ma jednak w zanadrzu inne propozycje [transferowe].

Wynika z tego, że sprowadzenie Żurawia to podwójnie dobry ruch, gdyż nie wiadomo, czy przez meczem z Litwinami uda się sprowadzić jakiegoś innego napastnika, który zdążyłby się zgrać z drużyną przez LE. Ja w każdym razie tak bardzo nie żałowałbym Makinwy - pod warunkiem wszak, że do klubu zostanie sprowadzony na czas - przynajmniej stoper oraz niezłej klasy pomocnik. W sprawie Makinwy Grecy raczej nas przelicytowali, o czym świadczyłyby słowa agenta Paolo Fabbriego:



Środa byłaby odpowiednim dniem (...) Tego dnia odbędzie się spotkanie z ekipą grecką, która jest zainteresowana Stephenem (...) Jeśli chodzi o sprawy finansowe, już porozumieliśmy się z nimi, teraz kolej, aby kluby [Lazio i Larissa] znalazły rozwiązanie całej sprawy.
Tylko czy zdanie zawodnika sie nie liczy? Podobno dał slowo Wiśle ,że do nas przyjdzie .Zobaczymy w srode
Odpowiedz cytując