Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2606
Stary 28.06.2010, 22:32
Bramki/skróty ze sparingów powinny jakieś być na oficjalnej. Chociaż głowy sobie uciąć nie dam. Sparing jest jutro.

EDIT: mój błąd, kalndarz mi się pokręcił dodatkowo było tak napisane na str. 30, wt. Sorry.
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 28.06.2010 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując